Het boekidee. Hoofdstukken vormen.
Het lag even stil; het boekidee. Te druk met andere dingen zoals het geven van een cursus, bezig zijn met onderhandelingen over een pand voor een netwerkplek in Den Haag, nieuwe aanvragen, consults en tussendoor ook vrijetijdsbestedingen. Maar het boekidee krijgt wel meer vorm in mijn hoofd. Ik ben mijn hoofdstukken aan het vormen. Het grotere geheel krijgt vorm. Meer ideeën komen mijn kant uit, die op een heel toevallige manier ontstaan. Ik kan mijn blog namelijk zeer goed gebruiken voor mijn plannen. Soms zijn blogposts al inleidingen tot. Wel heb ik ondertussen al gesprekken gehad en staan er gesprekken gepland. Zoveel mogelijk invalshoeken wil ik benaderen. Onderzoeken. Vragen beantwoord zien.
Welke manieren van opkrabbelen zijn er? Wat werkt wel voor de één en voor de ander niet? Hoe haal je de kracht naar boven, en uit jezelf, om op te krabbelen? Waar put je energie uit?
Ik ben een voorstander en grote believer van Do It Yourself. Onafhankelijkheid. Zelf kunnen vormgeven. Zelf. Zelf doen, zelf creëren en zelf maken. Maar ook samenwerken, samen ontdekken en vastleggen en samen vormgeven.
Er hebben al veel volgers de enquete ingevuld. Maar, als jij het nog niet gedaan hebt, dan vraag ik je HIER dat alsnog te doen. Het is nodig om een totaalbeeld te krijgen.
Bedankt alvast!
gepubliceerd op 04.11.10 om 11:23 am onder persoonlijk, werk