1. Wie ben je?
Lisa, 36 jr, getrouwd met twee monsters van kinderen, geboren in Australië. Werkzaam bij Stichting WBII in Den Haag, ook parttime ondernemer (Orange Buzz) en blogger.
2. Wat zoek je?
Lastige vraag, vaak weet ik niet wat ik zoek, dat zegt veel over mij.
3. Wat heb je gevonden?
Bloggen, een ideale manier om mijn creativiteit te uiten. Nieuws, belevenissen en foto’s kun je makkelijk delen en een plek geven. Daarnaast is mijn werk plek zeer inspirerend, totaal anders dan dat ik al die andere jaren daarvoor heb meegemaakt. Ruimte voor ontwikkeling en groei, een echte verademing.
4. Waar blijf je?
Misschien ooit eens terug naar Australië of verhuizen naar Tunesië maar mijn wortels zijn nu in NL, dus ik blijf hier.
5. Waar ga jij heen?
Mijzelf verder ontwikkelen en beter leren kennen. Het is confronterend om naar je zelf te kijken en vooral de dingen die je niet leuk vind aan jezelf. Ik wil meer aan mijzelf werken, angsten overwinnen. Concreet is dat ik dit jaar mijn rijbewijs ga halen en ga beginnen met vloggen. Ik haal inspriatie uit SethGodin “The only thing holding you back is your own fear”.
kort maar krachtig
vandaag kwam ik mooi Chinees gezegde tegen:
Spanning is wie je zou moeten zijn.
Ontspanning is wie je bent.
@raaphorst , mooi heel toepasselijk
Pingback: To blog or not to blog | koffiekitten
Spanning is wie je zou moeten zijn.
Ontspanning is wie je bent.
Wow wat een mega gezegde!
Eindelijk weet ik wie ik ben…
Waarom die rug spanning dan?
Oh, wie ik had moeten zijn staat nu in zicht…