19. Hoe neem ik een andere route dan normaal?

Ik begin ben begonnen met een serie vragen aan mezelf. Vragen die een ander aan mij zou kunnen stellen en die ik ook aan jou zou kunnen stellen. Over creativiteit. Waar is het bij jou begonnen en ontstaan en wat doe je ermee, of ben je het kwijtgeraakt? Wil je het (terug)vinden? Doe je mee? Reageer en zet je link in de comments of reageer in de commentbox. Je kunt alle creativiteitsvragen hier terugvinden.

Ik ben snel verveeld. Ik vind dezelfde dingen doen snel saai en ben erg snel afgeleid. Zelf ben ik na een kwartier luisteren al met mijn gedachten ergens anders, dus vind ik het enorm knap als mensen meer dan een uur naar mij kunnen luisteren. Dat geldt ook voor mijn wekelijkse route van huis naar station en weer terug. Dat geldt zelfs voor boven of beneden zitten in een dubbeldekkertrein. Dat geldt zelfs voor het paar wekelijkse bezoek aan de supermarkt. Soms is het gewoon leuker om de route van fruit naar lasagnebladen naar vlees naar toetje naar chips naar brood en kassa totaal om te draaien. Dat geldt ook voor een fietsroute naar de stad. Dat geldt ook voor de tramroute; soms is een bus nemen net even anders. Dat geldt voor kleding. Dat geldt voor muziek, dat geldt voor werk.

Welke (dagelijkse) route zou jij willen veranderen?

1 reactie op “19. Hoe neem ik een andere route dan normaal?

  1. Pingback: Tweets that mention 19. Hoe neem ik een andere route dan normaal? « met-k.com -- Topsy.com

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>