Introductiecursus sociale media

Vanaf aanstaande donderdag geef ik een introductie cursus social media bij de volksuniversiteit in Den Haag. Voor wie op een laagdrempelige manier meer te weten wil komen over sociale media, wat het is en welke tools je gebruikt, is er in december nog een kans om je aan te melden. De eerste cursus zit namelijk vol.

Men wil graag geïnformeerd worden en snel kunnen informeren en toegankelijk en gastvrij zijn. Welk bedrijf of clubhuis, welke instelling, basisschool, ijscoboer of onderneming is niet bezig met sociale media? Social media is booming. Het wordt steeds meer gebruikt om mensen met elkaar te verbinden. Is het niet voor privé, dan is het wel voor je werk.

In een cursus van drie avonden wordt uitleg gegeven over wat social media is, waarvoor het gebruikt wordt en welke social media-middelen er zijn. We gaan dieper in op twitter, facebook, linkedin, youtube en blogs.

Ook staan we stil bij communities en wat de kracht is van het inzetten van social media voor je eigen bedrijf.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>